• GoHome Professional
najnovije podrum do 2700 eura/m2 što veći parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije podrum do 2700 eura/m2 što veći parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije podrum do 2700 eura/m2 što veći parking pala cena

  • Za upit "najnovije podrum do 2700 eura/m2 što veći parking pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
20.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjižen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodični stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajućom baštom i podrumom od 7,6m2.Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija, jer....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.395.000 € na 1.190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,53 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2025 - 1.395.000 €
08.05.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom na terasu i uređeno veliko dvorište, moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Bruto površina prizemlja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 290.000 €, 400,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2023 - 250.000 €
01.10.2023 - 300.000 €
05.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od :dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila u prizemlju; 3 spavaće sobe i 2 kupatila na spratu; 2 spavaće sobe, kupatila i velike terase ,na 2.spratu. Ima podrum i garažu sa kanalom, 2 parking mesta u dvorištu, tavan U dvorištu je bazen, koji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 298.700 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 298.700 €, 350,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.12.2024 - 309.000 €
22.02.2026 - 298.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Klisanski breg. Kompletno nameštena kuća spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Lepa i mirna lokacija. Osnova kuće iznosi 102m2. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo, toalet. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i radna soba.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 620.000 €
12.09.2025 - 580.000 €
30.01.2026 - 560.000 €
20.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon, podrum, tri parking mesta, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1 ar U blizini Košutnjaka i bazena, u ponudi je renovirana vertikala....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 560.000 €
20.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum do 2700 eura/m2 što veći parking pala cena (164)
  • najnovije podrum do 2700 eura/m2 što veći parking (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>