• GoHome Professional
najnovije do 950 eura/m2 680 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 950 eura/m2 680 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 950 eura/m2 680 m2

  • Za upit "najnovije do 950 eura/m2 680 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 650 m2 (malo manji)
    • 710 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 902 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 997 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 420.000 €, 680,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18 ara, kuća je površine 120m2+60m2 pomoćnog stambenog prostora sa kotlarnicom sa kotlom na čvrsto gorivo. Na placu se nalazi i poslovna zgrada od 500m2 koja može da ima....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 75.000 €, 681,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je atraktivna građevinska parcela u najstrožem centru Ćuprije, smeštena između glavne ulice i gradske pijace – lokacija koja garantuje visoku frekvenciju ljudi i maksimalnu vidljivost. Parcela poseduje legalne starije objekte, što dodatno olakšava proces rekonstrukcije, nadogradnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZLATIBOR, 650.000 €, 626,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, okolina - Šipovik motel, 626m2, 15 smeštajnih jedinica, PR+I+Pk, EG, telefon, interfon, podrum, parking, voda, struja, kanalizacija U ponudi kompletno renoviran motel u Čajetini, u blizini Zlatibora. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja i ima 15 smeštajnih jedinica.....

 
 
 
  Kuća, DONJA TRNAVA, 420.000 €, 680,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 6.800 €, 680,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 6,8ari placa u građevinskoj zoni , u Šarplaninskoj ulici, naselje Drapšin. U blizini placa sva potrebna infrastruktura. Mogućnost kupovine parcele pored , poljoprivredno zemljište i šuma , ukupne površine 84 ara po ceniod 25.500 evra. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 618.000 €, 680,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

**Prodaje se kuća površine 680m2. Kuća u prizemlju ima uređen lokal površine 115m2, pogodan je za više namena, kao i lokal i magacin u suterenu površine po 100m2. Kuća se nalazi na placu od 2000m2. Na spratu i potkrovlju se nalaze 2 stana površine 200m2 i 100m2. Kuća je potpuno završena,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 685.000 €, 681,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.gsigma.rs

Poslovni prostor poslovnih usluga i sedmosoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji - Centar grada. Stan se sastoji od dve etaže, prizemlje površine 178,47 m2 i spat površine 114, 58 m2. Poslovni prostor površine 388 m2 (prizemlje 37.04m2, prvi sprat 109.04m2 i drugi sprat 240,95 m2).....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 20.370 €, 679,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, koje se sastoji iz jedne katastarske parcele površine 590 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Zalug, Zalug udaljeno oko 800 m od autobuske i železničke stanice. Građevinsko zemljište ima direktan prilaz sa asfaltnog....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 170.750 €, 683,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno atraktivan plac namenjen investitorima i svima koji žele veliko, uređeno imanje na jednoj od najperspektivnijih lokacija u gradu. Plac poseduje izveštaj o lokaciji, a dozvoljena je izgradnja objekata identičnih onima koji se već nalaze u neposrednoj blizini . Lokacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 53.000 €, 677,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 55.000 €
19.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen plac u zoni gradnje. Pravilnog oblika, površine 6,77ari. Do placa vodi asfaltirana ulica. Struja, voda i gas. Nalazi se u prijatnom okruženju, u blizini Bojčinske šume, Nautičkog sela, nekoliko marketa i autobuskog stajališta. Na samo 15-20 minuta vožnje auto-putem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 950 eura/m2 680 m2 (646)
  • najnovije do 950 eura/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>