• GoHome Professional
najnovije do 2700 eura/m2 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 2700 eura/m2 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 2700 eura/m2 100 m2

  • Za upit "najnovije do 2700 eura/m2 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, GADŽIN HAN, 24.000 €, 100,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nameštena kuća u selu Dukat kod Gadžinog Hana. Kuća se nalazi na placu površine 31ar. U dobrom je stanju, čvrste građe, uslovna za život. Ima dobar raspored, poseduje i kupatilo, ima vodu i septičku jamu. Nalazi se na velikom placu, na kome je i veoma plodna njiva za obradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.860 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo luksuznu urbanu vilu u izgradnji, sa samo 4 stana, smart home sistem, sve ce biti luksuzno i uz svaki stan ide parking mesto. Pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novoj zgradi. Donji deo - veliki dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja, kupatilo i lodja. Gornja etaža - dve spavaće sobe i još jedno kupatilo. Stan se prodaje sa lepim ugradnim plakarima, komplet novom kuhinjom i aparatima. Lep i miran kraj agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 72.100 €, 100,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična kuća, čvrste gradnje u mirnom delu Srbobrana. Kuća je zidana, renovirana i ima lep veliki lep plac sa pomoćnmobjektima. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa trpezarijom ili to može biti još jedna soba, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, odvojen toalet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5. 0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se četvorosoban stan površine 100m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Zemun polje, na 5 min hoda od autobuskog stajalista i na 2 minuta voznje od auto puta. Formirano naselje istim zgradama sa dva stana po ulazu, od kojih svaki stan ima dve etaže: nisko prizemlje i prizemlje i sprat i visoko potkrovlje. Stan koji ovog puta nudimo je na....

 
 
 
  Kuća, AVALA, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2021.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, kuca 100 m2 u gabaritu, 5.0, vertikala, plac 1310 m2 pod cetinarima, trofazna struja, voda, EG, pogled, uknjizena. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 66.950 €, 100,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća, izvornog stanja, na lokaciji u blizini centra. Sa malo uloženog truda može postati udoban dom. Bašta koja pruža bezbroj mogućnosti za uređenje mesta za odmor i opuštanje, pomoćne prostorije za razne hobije i korisne aktivnosti. Dobar raspored, komotne sobe, mirna ulica,....

 
 
 
  Kuća, AVALA, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2025.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, kuća 100 m2, 4.0, plac 25 ari, trofazna struja, voda bunarska, asfalt, voće na placu, uz jezersku šumu, dozvola za gradnju. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 2700 eura/m2 100 m2 (8000)
  • najnovije 100 m2 (1)
  • najnovije do 2700 eura/m2 (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>