• GoHome Professional
najnovije do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 1800 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 1800 eura

  • Za upit "najnovije do 1800 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1700 eura (malo jeftiniji)
    • 1800 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 20,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi garsonjera kod Vukovog spomenika, Zahumska ulica. Garsonjera je opremljena nameštajem i tehnikom. Ima izlaz na pripadajuće dvorište. Izdavala se kao stan na dan. Razrađen posao. U ponudi i kupovina još jednog apartmana - stana do ovog. Moze se napraviti jedan stan od 40 m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 167.390 €, 44,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 44 ,05m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 205.000 €, 4853,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 4.852 m² sa definisanom urbanističkom namenom za izgradnju objekata komercijalno-prodajnim sadržajima. Parcela ima obezbeđen kolno-pešački pristup sa dve saobraćajnice Vasilija Ostroskog i Milana Konjevića, uz mogućnost organizacije parkinga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu grada, u delu atelje 212, opština Stari grad. Stan je površine 78m2. Vrlo zanimljive i prostrane strukture. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova. Stan je na petom spratu ali bez kosina. Zgrada je starije gradnje ali redovno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 338.352 €, 89,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 89,04 m2. Nalazi se na četvtrtom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije (334)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>