• GoHome Professional
najnovije do 120000 eura interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 120000 eura interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 120000 eura interfon

  • Za upit "najnovije do 120000 eura interfon" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.838 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • prizemlje
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije do 120000 eura interfon'
84.000 €
84.000 €
81.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, smešten u kvalitetnom objektu izgrađenom 2010. godine. Stan je uknjižen, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 90.000 €, 47,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja i prenamene. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 73.134 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 53.550 €, 35,00 m2 cca 1530 €/m2

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>