• GoHome Professional
najnovije do 120000 eura dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije do 120000 eura dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije do 120000 eura dvorište

  • Za upit "najnovije do 120000 eura dvorište" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.476 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • interfon
    • podrum
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan ukupne površine 79,31 m², smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom za porodični život. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije do 120000 eura dvorište'
85.000 €
85.000 €
75.000 €
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.900 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan uknjižen 56m2 (poda 64m2 zbog kosina) sa ostavom na istom spratu od 2m2. Stan se nalazi u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu, sa granitnim stepeništem, kovanom ogradom i sigurnosnim vratima visokog kvaliteta, na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Odmah pored....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Čačak , na ulasku u Knić, površine oko 200 kvm, na 14,79 ari placa, grejanje na drva i struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnom sobom),sprat (hodnik, kupatilo i tri sobe ) i tavan. U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća u Bačkoj Topoli. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, dve zasebne sobe, zastakljene terase, kupatila, ostave i kuhinje. Pored kuće je pomoćna prostorija. Dvorište je veliko i lepo uređeno. Postoji kolski ulaz i garaža u dvorištu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 132.000 €, 33,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem. Inverter klima. Poseduje pripadajući podrum. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa malo stanova, sa svojim dvorištem. Zgrada je u fazi pripreme....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 40.000 €, 506,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinsko zemljište površine 506 m², smešteno u naselju Misa u Pančevu, jednoj od mirnijih i perspektivnih lokacija za porodično stanovanje. Plac se nalazi u uređenom okruženju sa izgrađenim porodičnim kućama, što budućem vlasniku garantuje prijatan ambijent i stabilno....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 9.000 €, 20,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*Na prodaju garaža u Somboru u Vojvođanskoj ulici. -Površina garaže je 20 m2 -Zidana garaža u dvorištu zgrade, ulaz u dvorište zgrade obezbeđen elektronskom kapijom, *ŠIFRA OGLASA: 874. *CENA ZA DOGOVOR: 9.000e *KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>