• GoHome Professional
najnovije barem 170 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 170 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 170 m2 što manji

  • Za upit "najnovije barem 170 m2 što manji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • klima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Borča, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća je spratnosti P+1 i funkcionalnog je rasporeda. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 927.000 € 500 m 2 5 Petrovaradin-Novi Majur-Uknjižena kuća 199 m2 sa Poslovnim Objektom 111 m2 za Biznis - 065/385 8880 Kuća - Novi Sad,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 151.000 €, 230,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 133.900 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 1.325.000 €, 305,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Vrlo retko u ponudi, projektovana dizajnerska porodična kuća izmerene površine 305m2. Smeštena u mirnoj ulici uz diplomatsko naselje, nadomak park-šume Košutnjak. Lokacija je poznata po diskrenom mirnom okruženju, zelenilu i sa prevashodno diplomatsko rezidencijalnom populacijom.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 695.000 €, 340,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Podrum Kolubarske bitke Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 590.000 €, 342,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

U prilici smo da ponudimo lepu i pre svega kvalitetnu nekretninu. Nalazi se u delu koji gravitira ka Telepu i Veterniku . Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.240.000 €, 400,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo zgadu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miće Orlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.