• GoHome Professional
najnovije barem 160 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 160 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 160 m2 1.sprat

  • Za upit "najnovije barem 160 m2 1.sprat" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.682 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija ( početak Erdoglije ), kvadrature 65kvm - I kuća i 120 kvm - II kuća, na 2,15 ari placa, TA grejanje na struju. Sastoji se od I kuća: podrum ( dve prostorije od oko 30 kvm ) i prizemlje ( hodnik,kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba), i II....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 166,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Petrova, površine 166 kvm, na 6,51 ar placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem na čvrsto gorivo. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, dnevn soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe teraase, kotlarnice i letnje kujne) i sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 260.000 €, 167,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnoj i porodičnoj ulici u Zemunu prodaje se lepo uređena, komforna i funkcionalna kuća. Kuća je uknjižena na 146,13 m2 + pripadajući podrum od 20,90 m2 koji se nalazi u sklopu kuće. Ispred kuće dva parking mesta. Gradska voda i kanalizacija, postoji mogućnost priključka na GAS.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije barem 160 m2 1.sprat'
45.000 €
45.000 €
1.122.000 €
  Stan, KRAGUJEVAC, 264.000 €, 160,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi se nalaze u strogom Centru grada u samoj blizini Saborne Crkve, veličine 104 kvm na prvom spratu i 160 kvm u pokrovlju, nema lift, centralno parno gradsko grejanje. Prvi stan sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal se nalazi u širem Centru grada , površine 160 kvm, na tri etaže (suturen, prizemlje i sprat ), grejanje na struju, mogućnost priključka na gas -plaćen priključak. Sastoji se od suturena ( predsoblje, dve prostorije i kupatilo ), prizemlje ( jedna prostorija prostorija sa čajnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 270.000 €, 182,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća od 182 m2. U prizemlju je jednosoban stan od 38 m2 i garaža od 33 m2. Na prvom spratu je dvoiposoban stan površine 62 m2 plus 2 terase plus tavan i ostava. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 152,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u strogom centru grada ( TPC Radnički ), površine 152 kvm, na prvom spratu, sa centralnim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od prvog dela koji se sastoji od četiri kancelarije i drugog dela koji se sastoji od jedne veće i tri manje kancelarije, dva toaleta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 530.000 €, 229,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 5.7ari na uzvišenju sa prelepim pogledom na grad u mirnom okruženju porodičnih kuća bez stambenih zgrada. Lokacijski dobro povezana sa Bulevarom Kralja Aleksandra (10 min.peške) tik pored Zvezdarske šume (300m), do Olimpa 20min peške.Na 20 min. šetnje do....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 257,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 830.000 €, 280,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Porodićna kuća, vertikala, sa fizički odvojenim dvorištem. Sastoji se od Su+Pr+1+2. Prizemni deo kuće sastoji se od ulaza, odvojene kuhinje sa ostavom, toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na terasu koja ima izlaz na dvorište. Na prvom spratu nalaze se 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 288.000 €, 346,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 725m2, sa tri kuće na njemu, od 346m2 uknjiženo, i deo kuće koji je trenutno u fazi legalizacije cc50m2. Prva kuća koja se nalazi do ulice, tj glavnog puta je starije gradnje ( dve sobe, kuhinja, ostava kupatilo, hodnik), dok su dve kuće u dvorištu novije gradnje (veća....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.133.000 €, 360,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovna zgrada u strogom centru grada koja je pod zaštitom spomenika. Opremljena je za IT sektor ili sličnu delatnost, i poseduje veliki broj kancelarija na prvom spratu kao i veliki otvoreni prostor na drugom spratu (takođe namenjen za radni prostor sa internet mrežom),....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 260.000 €, 380,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica ( deo pre mosta), kvadrature 380 kvm (ukupno tri etaže), na 4,03 ara placa, sopstveno etažno grejanje na struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, dva kupatila, dnevna soba sa kuhinjom i dve sobice ), u produžetku prizemlja nalaze se dva lokala. Prvi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Na upit, 2120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

- Prodaje se stambeno poslovni prostor u Kragujevcu. Stambeni prostor veličine 140kvm je renoviran 2020. godine, nalazi se na prvom spratu, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i garderobera, opremljen. Poslovni prostor veličine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>