• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 pala cena uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 pala cena uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 pala cena uknjižen

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 pala cena uknjižen" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 3600 eura
    • do 4500 eura (prosečna cena)
    • do 5400 eura
    • do 45 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • dvorište
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 110.000 €, 290,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €
17.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.900 € na 27.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 27.000 €, 600,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 33.500 €
01.05.2026 - 29.900 €
17.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128810, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 103.000 € na 99.950 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 99.950 €, 4244,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 103.000 €
17.05.2026 - 99.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo fenomenalan plac sa šumicom i potokom, na blagoj sunčanoj uzvišici tik uz asfaltirani put, na 500m od centra Malog Požarevca, a samo na 12 minuta vožnje od Ikee. Od centra Beograda stiže se za 30 minuta vožnje. Plac je ograđen u potpunosti sa svih strana, a od asfaltiranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije barem 150 m2 pala cena uknjižen'
655.000 €
655.000 €
99.950 €
 
-5%

Promena cene sa 1.000.000 € na 950.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 950.000 €, 81500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 1.000.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8.15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad lešnika, dunje i kajsije. Urađen podzemni sistem kap po kap. Na placu nekoliko objekata, bunar, struja... Uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 20.000 € na 19.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 19.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 20.000 €
17.05.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uredan plac na blagoj padini. Struja i voda 50m od placa. Ima građevinsku dozvolu za vikendicu. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>