• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 lođa do 280000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 lođa do 280000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 lođa do 280000 eura

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 lođa do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 280.000 €, 209,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, 209m2, dve odvojene stambene jedinice u okviru kuće, 2 lođe, terasa, 3 mokra čvora, 2 podruma, parking za 3 automobila, EG. Prodaje se porodična kuća u ulici Cara Dušana, u mirnom delu Surčina. Kuća ima ukupno 209 m² građevinske površine (170 m² korisne) i nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 279.900 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Magnat 064580090 0 - Prikaži broj Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat prodaje zasebnu Kuću od min 300m2 (a oko 350m2 ukupnih korisnih površina), na 3 nivoa (iz 2.000 godine) sa pomoćnim objektima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 241.100 €, 137,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks u luksuznoj stambenoj zgradi u centru grada od 137,85 m2 na trećem i četvrtom spratu. Stan se sastiji sastoji se iz dva nivoa. Na prvom se nalazi hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, toalet, terasa, lođe. Na drugom nivou se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 230.000 €, 135,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se vertikala kuće na dobroj lokaciji..u blizini škole, vrtića, prevoza , Beovozna 2,20ari placa VPR - 45m2 ( ulazni hodnik, dnevna soba oko 18m2, kuhinja, trpezarija, ostava i kupatilo) I sprat - 45m2 ( dve spavaće sobe po 18m2, kupatilo i 2 lođe) , stepenište za tavanski....

 
 
 
  Kuća, IVANJICA, 230.000 €, 135,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jedinstvena planinska kuća površine 135 m², na parceli od 41,83 ara, smeštena u srcu parka prirode Golija, u blizini Ivanjice, na tačno 200 km od Beograda. Izgrađena od prirodnih materijala, sa pažljivo promišljenim arhitektonskim pristupom koji spaja savremen komfor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 226.000 €, 302,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se objekat za hostelsku delatnost/izdavanje apartmana u strogom centru grada kod Saborne crkve, 302m2 (suteren+PR+2sp). Objekat u prizemlju ima recepciju kompletno opremljenu, a ukupno ima 5 apartmana razlicite strukture (svi poseduju sopstveno kupatilo). Apartman u potkrovlju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 lođa do 280000 eura (127)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>