• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 što manji pogodan

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 što manji pogodan" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 216.000 €, 135,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Tasmajdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi na petom spratu, u pitanju je veliki konforni duplex. Stan raspolaze sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavace i jednom gostinskom sobom, dva kupatila, u jednom ima đakuzi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 24, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 95m2,( terasa 6m2), CG, lift, VII/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 95m2. Trosoban stan na odličnoj lokaciji, uknjižene površine 95m2 i 40m2 tavanskog prostora. Sastoji se od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, odvojene kuhinje, zastakljene terase. Tavanski....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju domaćinstvo u selu Vrbovno, na placu površine 3 hektara. Idealno za one koji traže mir, prirodu i potencijal za razvoj seoskog turizma ili poljoprivrede. Na imanju se nalaze dve kuće za adaptaciju: Veća kuća površine oko 65m² Manja kuća površine oko 50m² i pomoćni objekat....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ULIČNI LOKAL ZA RAZNE NAMENE, NOVA DETELINARA, 135m2, OPEN - SPACE---Agencijska šifra: 8000133Odličan poslovni prostor (ulični lokal) površine 135m2 u dva nivoa (prizemlje i redovna etaža na prvom spratu). Obe etaže se sastoje od velkog otvorenog prostora i na svakoj postoji mokri....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 595.000 €, 135,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjižen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i prostorno dobro organizovan salonac , dvostrano orjentisan , svetao . U sve prostorije se ulazi iz prostranog hodnika. Stan se prodaje u viđenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Multifunkcionalan poslovni prostor u novogradnji,na odličnoj lokaciji, u samom centru,kod Vukovog spomenika.Pogodan za različite delatnosti, nalazi se prometnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Izdaje prazan, ima dva ulaza,okrenut ka ulici sa veoma atraktivnim izlogom, te je lako uočljiv....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 472.000 €, 135,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA - CENTAR, VUKOV SPOMENIK Moderna investicija na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je multifunkcionalan poslovni prostor u novogradnji, smešten na frekventnoj i lako pristupačnoj lokaciji u centru grada, kod Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 što manji pogodan (3655)
  • najnovije što manji pogodan (9)
  • najnovije barem 150 m2 što manji (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>