• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 što manji centralno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 što manji centralno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 što manji centralno grejanje

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 što manji centralno grejanje" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Parcela br. 286/1 od 3.083 m2, i to: 586 m2 (kuća i dvorište), a 2.497 m2-njiva I klase u gradj.reonu-sve u komadu. Trof.struja, grad.voda, centralno grejanje, parketi, izolacija, fasadaKuća je nova-završena-uknjižena-nameštena-sve kvalitetno i cena je dogovorna sa svim stvarima.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Centralno grejanje Terasa Podrum .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 143.000 € na 137.700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 135,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve kuće na placu od 7,3a sa pomoćnim objektima i garažom. Prva kuća je prizemna, ima 135m2 sa letnjom kuhinjom, čvrsta gradnja, cigla ipo, izolacija, iznad staklena vuna Grejanje na plinske peći. Sastoji se od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nova kuća na samom ulazu u Apatin, 2km od Banje Junaković, odmah useljiva, površine 135m2, sa 3 sanitarna čvora, garažom, letnjom kuhinjom, na placu ukupne površine od 2400m2 građevinskog zemljišta. Mogućnost proširenja stambenog dela ~50m2 u potkrovlju. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Karađorđev trg – kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje – dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat – tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren – garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Durmitorska (TERASA 70 m2! RETKO!) Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 410.000 €, 136,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 139.000 €, 136,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična kuća na odličnoj lokaciji. Plac i kuća uknjiženi 1/1 na vlasnika, kuća je uknjižena na 136m2, u stvarnosti ima oko 380m2. Prizemlje i prvi sprat su završeni, potrebna su određena ulaganja. Potkrovlje je u sirovom stanju. Uz određena ulaganja dobićete fantastičnu kuću na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.959 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 što manji centralno grejanje (1001)
  • najnovije što manji centralno grejanje (12)
  • najnovije barem 150 m2 što manji (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>