• GoHome Professional
najnovije barem 140 m2 parket pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 140 m2 parket pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 140 m2 parket pala cena

  • Za upit "najnovije barem 140 m2 parket pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.320 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 92000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 924 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • useljiv
    • dvorište
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 146,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u dobrom stanju sa nameštajom i tehnikom bez većih ulaganja, površine 146 m² na placu od 414 m², u Novom Gradu. Na ulazu se nalazi lep hodnik, jedna soba, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na terasu okrenutu ka istoku, kao i kotlarnica. Na poluspratu se nalazi veće kupatilo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 135.000 €, 146,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novi Grad, na odličnoj lokaciji (u blizini škole, vrtića, prodavnice i dr.) prodaje se porodična prizemna samostalna kuća površine 146m² na placu od 414m². Kuća je građena od cigle, izolovana je demitom, poseduje grejanje na gas, kao i svu gradsku infrastrukturu. Na podovima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 115.000 €, 150,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 117.000 €
20.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'najnovije barem 140 m2 parket pala cena'
115.000 €
115.000 €
 
-8%

Promena cene sa 1.200.000 € na 1.100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.100.000 €, 401,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 1.200.000 €
20.05.2026 - 1.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca Zemun , Kalvarija , vrhunska lokacija , mirna ulica , 401m2 uknjizena kvadratura , plac pravilnog oblika , ravan , 14,5ari ( 5,5 ari uknjizeno , 9 ari na koriscenje) , cg / gas + struja , predratna , salonska vila , gradnja 1930. godine , izrazito svetla , predivan panoramski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>