• GoHome Professional
najnovije barem 130 m2 do 178 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 130 m2 do 178 eura/m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 130 m2 do 178 eura/m2 pogodan

  • Za upit "najnovije barem 130 m2 do 178 eura/m2 pogodan" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 169 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 186 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 198.050 €, 1165,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1165m2, gradjevinsko je zemljište i dozvoljena je gradnja poslovnog ili stambeno poslovog objekta . Zbog svoje lokacije, pogodan je za poslovne objekte....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 708,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT na pola puta između Svilajnca i Petrovca (2km ispred Busura). Novogradnja izuzetnog kvaliteta. Hala pokrivena čeličnom konstrukcijom, 22x12m, kancelarijske i dr.poslovne prostorije pov.181m2, dostupan prilaz kamionima (mogućnost iznajmljivanja). Parno grejanje....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 400.000 €, 2500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Plac namenjen za izgradnju privredno komercijalne delatnosti. Postoji mogućnost izgradnje više objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 70%. Plac je parcelisan i postoji mogućnost kupovine celog placa od 113 ari, fronta do Zrenjaninskog puta 24 ara sa objektima 950m2, parcele 39....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 390.350 € na 367.360 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, Brzi Brod, 367.360 €, 2296,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 390.350 €
20.03.2026 - 367.360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 2296m2, gradjevinsko je zemljište. Zbog svoje lokacije, površine i oblika je pogodan za poslovne objekte različite namene, od auto placa, predstavništva....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 192.300 € na 180.959 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, Brzi Brod, 180.959 €, 1131,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 192.300 €
20.03.2026 - 180.959 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1131m2, gradjevinsko je zemljište i dozvoljena je gradnja poslovnog ili stambeno poslovog objekta . Zbog svoje lokacije, pogodan je za poslovne objekte....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 400.000 €, 2500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BANJA, 158.000 €, 1016,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Niskoj Banji pogodan za gradnju. Plac je velicine 10 ari, na samom ulasku u Nisku Banju. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: Plac, Niš - Niška banja | Prodaja · 1016m² · 158.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 158.000 €, 1016,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Niskoj Banji pogodan za gradnju. Plac je velicine 10 ari, na samom ulasku u Nisku Banju. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: .

 
 
 
  Plac, BISTRICA, 1.388.000 €, 8984,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 8984 m2 u Industrijskoj zoni pogodna za Poslovne zgrade ili Transportnu delatnost *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u Južnoj Industrijskoj Zoni Veliku Građevinsku parcelu 8984 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u Radnoj Zoni pored *Evropskog Bulevara* dozvoljeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 130 m2 do 178 eura/m2 pogodan (1662)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.