• GoHome Professional
luksuzan dvorište do 93000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan dvorište do 93000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan dvorište do 93000 eura pala cena

  • Za upit "luksuzan dvorište do 93000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 90.000 €
08.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo, mirno, veliko dvoriste, stan u ocuvanoj dvorisnoj kuci sa debelim zidovima, kvalitetna gradnja. Stan ima predsoblje, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevni boravak, moze da se odvoji spavaca soba, PVC stolarija, ocuvan, potrebno higijensko krecenje, odmah useljiv stan. Stanu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 94.000 €
01.05.2026 - 90.000 €
06.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan od 27 m² u centru Novog Sada, na samo minut od Matice srpske. Nalazi se u mirnom kraju, u održavanoj zgradi i predstavlja odličan izbor za one koji žele praktičan život u samom centru grada. Stan je svetao i ima terasu koja gleda na dvorište, što dodatno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 90.000 € na 87.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVILOVO, 87.000 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 90.000 €
08.04.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena funkcionalna prizemna kuća sa dvorištem u mirnom delu Borče . Kuća je uknjižena na 37kv korisne i 47kv gradjevinske površine. Uredna i odmah useljiva, idealna za život, vikend-boravak ili kao investicija za izdavanje. Kuća se sastoji od: • dnevnog prostora sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 89.000 € na 79.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 89.000 €
15.02.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog apartmana je izlaz u dvorište okruženo borovom šumom. U cenu ulazi kompletan nameštaj. Naselje Kamalj je idealno za ljude koji odmor zamisljaju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVO, 75.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 85.000 €
28.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004460, MLADENOVO, ŠIRI CENTAR, SPRATNA KUĆA/POSLOVNI PROSTOR, PLAC 32Ar U ponudi imamo kvalitetan stambeno poslovni objekat na ulazu u selo Mladenovo, opština Bačka Palanka. Mladenovo je selo udaljeno od Bačke Palanke 15km, povezano kvalitetnim magistralnim putem koji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište do 93000 eura pala cena (99)
  • luksuzan do 93000 eura pala cena (35)
  • luksuzan dvorište pala cena (63)
  • luksuzan dvorište do 93000 eura (81)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>