• GoHome Professional
luksuzan do 99000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • luksuzan do 99000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan do 99000 eura

  • Za upit "luksuzan do 99000 eura" pronađeno 1 127 nekretnina - prosečna cena 1.710 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • klima
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 88.350 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem nov, lux, kompletno opremljen novim namestajem i tehnikom, neuseljen stan u zgradi koja je zavrsena krajem prosle godine.Stan poseduje dnevnu sobu sa izlazom na prostranu terasu, kuhinju, 2 spavace sobe i kupatilo.U stanu je podno grejanje, CG sa kalorimetrom.Sigurnosna vrata,izuzetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 27,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.980 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.750 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.704 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.500 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. Ugostiteljska, Zlatibor, Srbija ; Zlatibor, Centar, Ugostiteljska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršenstvo života na planini u našem prefinjenom apartmanu u srcu Zlatibora, smeštenom u prestižnom kompleksu Zlatiborske terase. Ovaj moderni apartman, površine 34m2, sagrađen je nedavno i nudi vrhunski smeštaj uz sve potrebne sadržaje za udoban boravak. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. U sklopu našeg kompleksa nalazi se recepcija sa kompletnim....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman, komplet namesten, interni alarmni sistem i kamera, alu roletne, komarnici, samostojeci kamin, tv u dnevnoj i spavacoj sobi. Velika spavaca soba sa bracnim i singl krevetom, rezerna posteljina, peskiri Drvena garnitura na terasi sa koje puca nesvakidasnji poglednosaci....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, SENTA, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na lokaciji Bulevar Evrope, zgrada uvučena u odnosu na Bulevar, stan je dvorišno orjentisan. LUX-uzna zgrada, vrhunski kvalitet gradnje i prelep izgled samog objekta. Prostran dnevni boravak, vrlo svetao stan orjentisan prema jugoistoku. Kompletan namešten. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.320 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 488)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>