• GoHome Professional
luksuzan do 95000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan do 95000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan do 95000 eura uknjižen

  • Za upit "luksuzan do 95000 eura uknjižen" pronađeno 88 nekretnina - prosečna cena 2.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VALJEVO, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem LUX apartman od 44m2 na Divčibarama, uknjižen, ulica Valjevska , u blizini je Maxi market. Zgrada je pored glavnog puta, od centra udaljena 800 m. Nalazi se na drugom spratu od četiri, u novoj stambenoj zgradi, useljenoj septembra 2022. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno sređena i kompletno renovirana garsonjera površine 30m², smeštena u mirnoj Učiteljskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u polusuterenu uredne zgrade od tri sprata, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Odmah je useljiv, bez ikakvih dodatnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan do 95000 eura uknjižen'
89.000 €
89.000 €
82.000 €
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzno renoviran stan površine 21 m², u prirodi 25 m², sa salonskom visinom plafona preko tri metra, što prostoru daje dodatnu prostranost i eleganciju. Stan ima funkcionalan i odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prizemna LUX kuca [telefon] kvadrata + [telefon] potkrovlje i [telefon] a placa pod raznim vocem. Podno grejanje [telefon] kvadrata, a u celoj kuci radijatori. Trofazna struja, klima. Nalazi se na uzvisenju, mirnom mestu, a opet blizu autobuske stanice i glavnog puta i izlaza na autoput.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DIVČIBARE. Odličan lux, uknjižen-stan apartman. Na izuzetnoj lokaciji okružen borovom šumom, u neposrednoj blizini hotela CRNI VRH, Maksija, glavnog puta. Nalazi se u tek novoj izgrađenoj zgradi. Udaljen oko 1,7km od znamenosti Planine Divčibare. Apartman sa terasom i pogledom na....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 97.000 €, 39,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 39 m2. Nalazi se na prvom spratu u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Paliluli u neposrednoj blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se u potkrovlju porodične kuće koja ima svoj poseban ulaz. Prostor je površine 103m2 i predstavlja "open space" prostor. Izvučena je struja, voda i kanalizacija, postavljena pvc stolarija. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 97.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Tić polje - luksuzan apartman u apart-hotelu, 43 m2 Na prodaju luksuzan apartman u jednom od najlepših delova Zlatibora, u mirnom okruženju prirode, na svega 1,5 km od centra. Apartman se nalazi u okviru prestižnog kompleksa koji poseduje otvoreni bazen, SPA centar, restoran....

 
 
 
  Stan, KULA, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053233…KULA,TROSOBAN, LUX,70M2, …Prodajemo uknjižen renoviran stan odmah useljiv.Odlična izolacija, nova stolarija, .Terasa zastakljena sa kliznim prozorima. Mirna dvorišna orjentacija. Pozovite za detaljnije informacije! .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi U vili Marina lux,u lepom i mirnom kraju Zlatibora,na samo 750m od kraljevog trga! U blizini pocetne stanice gondole,u samoj zgradi se nalazi gomex market a u blizini stana se takodje nalazi aroma market,restoran koliba kod Milunke,Talija ketering, na manje od 5minuta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj moderan stan - apartman smešten u prestižnom kompleksu Zlatiborski Konaci, savršena je prilika za sve koji traže udoban, luksuzan i miran prostor za život ili investiciju na Zlatiboru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, potpuno opremljene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.070 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem LUx garsonjeru na Telepu !!! garsonjera je jos lepsi uzivo racuni su mali informatika-20e uknjižen 1/1 slobodan parking u dvorištu zgrade za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....