• GoHome Professional
luksuzan barem 100 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan barem 100 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan barem 100 m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "luksuzan barem 100 m2 pala cena najnovije" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.084 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 412.000 €
17.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 348.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 299.000 €
06.09.2024 - 298.900 €
09.07.2025 - 330.000 €
01.08.2025 - 350.000 €
03.10.2025 - 348.000 €
17.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVO U PONUDI: STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od BELOG DVORA, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan barem 100 m2 pala cena najnovije'
346.000 €
346.000 €
110.000 €
 
-5%

Promena cene sa 550.000 € na 520.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 520.000 €, 180,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 550.000 €
17.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K759 Na izuzetnoj lokaciji na Kosmaju, svega 100 metara vazdušne linije od čuvene pivare i blizu novootvorenog hotela, nalazi se stilizovana i vrhunski opremljena porodična kuća površine 180 m² sa predivnim pogledom, smeštena na prostranom i uređenom placu od 13,5 ari. Ova....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 870.000 € na 850.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 850.000 €, 290,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 870.000 €
17.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNA KUĆA U RADIOFARU – Surčin – IDEALNA LOKACIJA I INVESTICIONI POTENCIJAL! Lokacija – ključne prednosti: Samo 15 minuta od Aerodrom Nikola Tesla Brza veza sa autoputem Autoput E-75 Do centra Beograd za 20–30 minuta vožnje Mirno, porodično okruženje sa svim sadržajima (škole,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 870.000 € na 850.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 850.000 €, 290,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 870.000 €
17.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

LUKSUZNA KUĆA U RADIOFARU – Surčin – IDEALNA LOKACIJA I INVESTICIONI POTENCIJAL! 📍🏡 📌 Lokacija – ključne prednosti: Samo 15 minuta od Aerodrom Nikola Tesla Brza veza sa autoputem Autoput E-75 Do centra Beograd za 20–30 minuta vožnje Mirno, porodično okruženje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>