• GoHome Professional
luksuzan 80 m2 najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan 80 m2 najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan 80 m2 najnovije opremljen

  • Za upit "luksuzan 80 m2 najnovije opremljen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Prodajemo nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cetinjska, 1/6, cg, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-77.00m2, U ponudi je uknjižen, kompletno renoviran, posebno namešten, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan,trosoban adaptibilan stan koji se nalazi u dobro održavanoj zgradi. Prostorije: dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 357.000 €, 80,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski Luksuzan stan nalazi se u srcu starog Beograda, u elegantnoj zgradi salonskog stila, a potpuno je renoviran i uređen prema najvišim standardima savremenog života. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok ukupna korisna površina obuhvata 80 m². Zgrada poseduje novi moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 80,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo nov, luksuzno opremljen Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji,ugao Hadži Ruvimove i Veselina Masleše. Stan ima Kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom,tri spavaće sobe,kupatilo,WC . . . u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu tehniku....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 80,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BW Scala-luksuzan porodičan stan sa pogledom na park+ U jednom od najprestižnijih delova Belgrade Waterfront, u moderno uređenoj zgradi BW Scala, prodaje se izuzetno funkcionalan i elegantno opremljen stan površine 81 m². Dvostrano orijentisan, stan pruža savršen balans urbanog života....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici na Crvenom krstu u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorista. Zgrada je kvalitetne gradnje,izuzetno odrzavana, sa interfonom i video-nadzorom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvostrano orijentisan 3.0 stan. U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Zgrada je iz 2010. godine, uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako i za starije sugrađane. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan 80 m2 opremljen (410)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>