• GoHome Professional
luksuzan 2.sprat što manji pala cena barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan 2.sprat što manji pala cena barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan 2.sprat što manji pala cena barem 120 m2

  • Za upit "luksuzan 2.sprat što manji pala cena barem 120 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 4.138 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosečna cena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 450.000 €
16.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 373.580 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan 2.sprat što manji pala cena barem 120 m2'
410.000 €
850.000 €
749.000 €
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 795.000 €
22.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, Centar, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>