• GoHome Professional
luksuzan što manji vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji vrt

  • Za upit "luksuzan što manji vrt" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 2.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 155.000 €, 138,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VRČIN LUX KUĆALux kuća na 20 min od Beograda,TC Ikea, VrčinOdlična ponuda, Lux - moderna kuća (vikendica) zastanovanje I odmor, novogradnja, površine 112 m2 + 20 m2 + 16 m2, koja pruža priliku za uživanje u idiličnoj oazi mira nadomak Beograda u naselju Vrčini spod Avale.Kuća poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji vrt'
275.000 €
275.000 €
257.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u odličnoj zgradi u Beogradu na vodi. BW KING'S PARK je stambena zgrada idealno smeštena na pola puta između parka i TC Galerija, u okviru Belgrade Waterfront-a, pažljivo osmišljene zajednice duž reke Save u Beogradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 249.000 €, 67,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzno opremljen stan – Vrtovi Ceraka Prodaje se LUX stan u zatvorenom kompleksu “Vrtovi Ceraka” – jednom od najtraženijih i najmodernijih naselja na Vidikovcu. Stan je odmah useljiv i nikada nije korišćen – u njemu se nije živelo. ✨ Ključne karakteristike: Potpuno namešten....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj moderno opremljeni trosoban stan nalazi se u prestižnom kompleksu Wing, sa pažljivo dizajniranim prostorijama i vrhunskim detaljima. Svaka prostorija je uređena sa ukusom, stvarajući savršeno balansiran prostor za udoban i moderan život. Mogućnost kupovine preko stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 440.000 €, 94,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina je juzno orijentisana, prema buducem novom mostu i reci, prirodno osvetljena, sa velikim staklenim povrsinama. Pozicionirana je poslednja u nizu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 595.000 €, 112,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna i luksuzna nekretnina u okviru kompleksa Beograd na vodi - BW Vista. Stan je dvostrano orijentisan sa neprikosnovenim pogledima ka reci, Kalemegdanskoj tvrdjavi, mostovima na Savi i prostranstvu Novog Beograda. Nepokretnost je odlicno projektovana, sastoji se od odvojenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 549.000 €, 122,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 122m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 122m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 594.000 €, 129,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 129m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 129m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 653.000 €, 142,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 142m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 142m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 639.000 €, 142,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 715.000 €, 143,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 142.51m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 142.51m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 720.000 €, 144,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 144 m², koji se nalazi na 4. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 785.000 €, 157,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 157 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3046691 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 690.000 €, 245,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse sa privatnom krovnom terasom od 100 m, koji predstavlja savršen spoj luksuza, privatnosti i savremenog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina namenjena je kupcima koji traže više od standardnog stana nudi otvoren panoramski pogled, vrhunski kvalitet gradnje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 360.500 €, 254,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nova luksuzna porodična kuća sa bazenom+++AGENCIJSKA OZNAKA 3044706,NOVI SAD, LIPOV GAJ,oglasavamo prodaju izuzetne, kvalitetno građene, luksuzne sedmosobne kuce korisne površine 254m2 a građevinske 357m2 na ,dve etaže, na placu od 595 m2,front 17 m,izuzetno funkcionalnog rasporeda,u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 810.000 €, 254,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja: Luksuzan Troiposoban Stan - 254m2U prilici smo da vam ponudimo prostran stan površine 254m2, koji se sastoji od:Ulaznog hodnikaKuhinjeDnevnog boravka sa trpezarijomDve spavaće sobeDve kupatilaToaletaVešerniceGarderobera sa tehničkom prostorijomDegažmanaOstavePrivatnog dvorišta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u graduSastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta.-Donji nivo kuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 680.000 €, 359,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Nova Pazova, Karađorđeva, LUX, 359m2, plac 48 ari, bazen, garaža, grejanje na gas. Izuzetna kuća od 359m2 na 48 ari placa. U prvom delu placa na oko 20 ari je kuća sa prelepim vrtom, bazenom (9mx6m) sa slanom vodom, stablima raznog voća, sa pomoćnim objektima za razonodu i uživanje.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.600.000 €, 400,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Denkova bašta kuća, 5.0, 400m2 (terasa), EG, interfon, internet, KATV, klima, parking, garaža Ekskluzivna gradska vila od 400 m² – spoj luksuza, dizajna i mira.Predstavljamo vam fantastičnu gradsku vilu površine 400 kvadrata, jedinstveno arhitektonski oblikovanu kroz šest....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća, najlepša u Srbiji - Zvezdara, kod BEO Shopping centra - Useljiva odmah Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Cena: Na upit Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, Na upit, 418,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 418m2 (Ukupno neto 218m2 + krovna terasa 200m2) Cena na upit. Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 418m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna spratna vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa savršenim panoramskim pogledom na Beograd i Avalu. Izuzetna, elegantna, luksuzno dizajnirana, kompetno opremljena i nameštena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima,....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 499.000 € na 290.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 290.000 €, 516,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 700.000 €
24.11.2024 - 499.000 €
25.02.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na placu od 29,04 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, 3 kupatila, 2 velika hodnika, kuhinju sa trpezarijom i ostavom.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 618.000 €, 720,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična, ekskluzivna, novija, luksuzno opremljena, kuća površine cca 720m2, na parceli površine 794m2. U suterenu je prostrana teretana sa saunom, kotlarnica sa novim automatskim kotlom na gas i rezervoarom za toplu vodu za celu kuću, ostava. Na poluetaži sa posebnim ulazom manji....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 830.000 € na 490.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 490.000 €, 747,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 1.200.000 €
24.11.2024 - 830.000 €
25.02.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 747m2 + gostinjska kuća ukupne površine 219m2 na placu od 61,62 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEREVIC, 1.236.000 €, 984,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ograđenom placu površine 14289m2, sa frontom oko 200m prema ulici i isto toliko otvorenom prema Dunavu, sa negovanim vrtom, vinogradom i voćnjakom nalazi se ova impozantna građevina. Zamišljena kao hotel, građena kvalitetno, ciglom, (zidovi debljine 38cm), ona se može preurediti....

 
 
 
  Kuća, Ledinci, 650.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004580, PRODAJA KUĆA, LEDINCI - FANTASTIČNA VIŠESOBNA KUĆA , NESATVARAN POGLED NA DUNAV I NOVI SAD, 322 m² Mi uvek nudimo NAJBOLJE i NAJATRAKTIVNIJE, naravno i ovog puta u našoj ponudi nestvarna kuća sa panoramskim pogledom na vrt, Dunav i Novi Sad. Prodaje se FANTASTIČNA....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Tražite stan na dan, nedelju ili mesec? Onda je ovo pravi apartman za vas. Iznajmite luksuzni apartman u Beogradu po fantastičnim cenama i ostvarite popust na duže boravke. Apartman se nalazi na opštini Stari Grad u ulici Strahinjića Bana. U neposrednoj blizini se nalaze Zoološki....