• GoHome Professional
luksuzan što manji porasla cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji porasla cena 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji porasla cena 70 m2

  • Za upit "luksuzan što manji porasla cena 70 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 4.202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosečna cena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 206.000 €
28.01.2026 - 200.850 €
01.04.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNO NAMEŠTEN RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007774. Prodaje se kompletno renoviran i stilski namešten trosoban stan na petom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka koji izlazi na prelepu terasu,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 220.000 € na 240.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2024 - 195.000 €
13.02.2025 - 220.000 €
26.02.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 150.000 € na 156.600 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 156.600 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 150.000 €
22.03.2026 - 156.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux stanove u novogradnji sa useljivošću do avgusta 2026. god. Oglašena cena je bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDV-a. Sa svake terase imate pogled na ceo Beograd. Raznih kvadratura, spratnosti, grejanje etažno, pod hrastov parket, keramika španska I....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji porasla cena 70 m2'
279.900 €
163.400 €
206.100 €
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 354.000 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3. 0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan i odlično pozicioniran stan na Čuburi. Orijentisan je ka jugu i jugozapadu, svetao, sa prelepim pogledom. Nalazi se na trećem spratu, u novoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 354.790 €
11.02.2026 - 354.000 €
24.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.790 € na 375.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 351.350 €
16.02.2025 - 354.900 €
22.10.2025 - 354.790 €
19.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Nikolaja Hartviga (Ex Dubljanska) 3.0, 71m2 (terasa), 3/4, toplotne pumpe, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzna zgrada sa dva nivoa garaža, nedaleko od Hrama Svetog Save, u blizini Čuburske ulice. Unutrašnjost zgrade urađena po....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 374.900 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar - na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Stan je sunčan, dvostran, svetao, orjentacije jug i jugozapad. Stan je potpuno nov, nikada nije bio useljavan. Stolarija je alu-drvo odličnog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 375.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 354.000 €
08.03.2026 - 354.900 €
24.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , 71m2 , 3 / 4 , lift , eg / toplotne pumpe , podno grejanje , perfektan , luksuzan stan , novogradnja 2023. godine , vrhunska zgrada i ulaz , obezbedjenje 24 / 7 , jugozapadno orijentisan , svetao , otvoren pogled , mogucnost....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 375.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 354.900 €
24.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Čuburskog parka, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan trosoban stan od 71m², smešten u mirnoj, jednosmernoj ulici koja garantuje potpunu privatnost i tišinu – prava retkost u srcu grada. Već pri ulasku u zgradu jasno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Vračar - Hram na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Zgrada se nalazi u blizini ulica Mačvanska i Stojana Protića, u maloj mirnoj ulici. .Stan je sunčan, dvostran, svetao. Orjentacije jug....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 259.500 € na 300.760 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300.760 €, 72,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 259.500 €
25.03.2026 - 300.760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, SAJAM, NOV TROSOBAN STAN, 72 m2 - nudimo vam izuzetnu nekretninu u reprezentativnom kompleksu u neposrednoj blizini sajma. Vrhunska gradnja i oprema su u prvom planu. Stan se prodaje kompletno opremljen - sve luksuzno, pažljivo birano i uklapano. Ovakav paket ne bi bio kompletan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 271.856 € na 283.278 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 283.278 €, 76,15 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 400.429 €
23.05.2025 - 406.352 €
01.08.2025 - 400.428 €
04.03.2026 - 256.626 €
03.04.2026 - 271.856 €
17.04.2026 - 283.278 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

ID 510 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>