• GoHome Professional
luksuzan što manji najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji najnovije pala cena

  • Za upit "luksuzan što manji najnovije pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.031 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzno sređen i opremnjen stan u novogradnji iz 2022godine.Ima dve odvojene spavaće sobe i nalazi se u mirnom delu između Zvezdare i Voždovca, okružen zelenilom i parkom. Dnevna soba spojena sa kuhinjom opremljena modernim aparatima. Stan ima kamin na bioethanol i akvarijum koji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji najnovije pala cena'
325.600 €
388.400 €
168.900 €
 
-5%

Promena cene sa 107.910 € na 102.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 102.300 €, 66,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
06.03.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 107.910 €
15.05.2026 - 102.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1378 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Luksuzan, moderno renoviran stan na Galenici, u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je površine 73 m² i sastoji se od tri odvojene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 312.000 €, 94,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 340.000 €
15.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjizen. Luksuzan cetvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao cetvorosoban stan povrsine 94m², smesten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodican zivot ili....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 490.000 €
15.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 550.000 € na 495.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 550.000 €
15.05.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>