• GoHome Professional
luksuzan što manji 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji 80 m2 pala cena

  • Za upit "luksuzan što manji 80 m2 pala cena" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 4.075 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • duplex
    • 4.sprat
    • namešten
    • lođa
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 469.000 €
20.11.2025 - 459.000 €
25.12.2025 - 449.000 €
05.02.2026 - 439.000 €
12.03.2026 - 409.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3, 0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji 80 m2 pala cena'
390.000 €
390.000 €
169.000 €
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 474.500 €
12.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054666, CENTAR, TROSOBAN, 73m2 Postoje prostori koji se gledaju i oni koji se doživljavaju. U Pupinovoj palati, tamo gde se arhitektura ne zadovoljava prosekom, već teži savršenstvu, nalazi se stan koji ne pokušava da vas impresionira on to jednostavno jeste. Na 73m² pažljivo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1378 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Luksuzan, moderno renoviran stan na Galenici, u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je površine 73 m² i sastoji se od tri odvojene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 230.000 € na 225.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054217 NOVI SAD - LIMAN 2, TROSOBAN LUX STAN 75 m² Retka prilika da kupite savršen trosoban stan od 75 m² sa panoramskim pogledom na Frušku Goru. Na prodaju izuzetan stan od 75 m², smešten na 10. spratu zgrade sa liftom, sa otvorenim panoramskim pogledom na Frušku goru, koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 419.000 €
15.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kompletno, luksuzno renoviran trosoban stan u Cetinjskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Skadarlije i pruža savršen spoj urbanog života, istorijskog ambijenta i moderne udobnosti. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
26.01.2026 - 261.800 €
11.03.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux,2.5- soban stan na drugom spratu novije zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kaminom,2 spavaće sobe,kuhinje,kupatila,gostinskog toaleta i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan ima centralnu klimu,etažno grejanje na struju kao i elektronski nadzor (G4). U neposrednoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 249.000 €
28.01.2026 - 261.000 €
04.02.2026 - 261.800 €
22.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na drugom spratu kvalitetne četvorospratne zgrade (2006god.) sa urednim ulazom, a smeštena u blizini svih objekata infrastrukture poput: gradskog prevoza, prodavnica, škole, vrtića i sl. Odlična lokacija u mirnoj ulici blizu Autokomande. Luksuzno sređen sa odvojemim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 189.600 €
26.04.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavaće sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrošnji. Izuzetno ekonomično. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 295.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 80,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 299.000 €
02.06.2025 - 295.000 €
28.01.2026 - 310.000 €
25.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene fasade, odllično održavane sa negovanim unutrašnjim dvorištem za uživanje malobrojnih stanara ove ljupke zgradice. Stan je svetao, prostran,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 330.000 €
23.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je reprezentativan salonski stan u ulici Admirala Geprata, u samom srcu Beograda, nadomak Beograđanke. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u urednoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je dvostrano orijentisan, poseduje terasu, i nalazi se u izvornom stanju,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 319.000 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 329.000 €
29.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Vukov spomenik 3.5, 84m2 (terasa), 6/7, CG sa kalorimetrima, lift, telefon, interfon, garaža Lux, veoma svetao, istočno orijentisan stan u prestižnom građevinskom objektu "Central Palace" u blizini Vukovog spomenika i TC "Zira". Stan poseduje hodnik,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 410.000 € na 395.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 410.000 €
22.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan stan na Novom Beogradu – Blok 58, u okviru prestižnog kompleksa „Lastavice“, preko puta Delta City-ja. Stan se nalazi u novoj, savremenoj zgradi i odlikuje se idealnom strukturom, dvostranom orijentacijom, izuzetnom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>