• GoHome Professional
luksuzan što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • luksuzan što manji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji 80 m2

  • Za upit "luksuzan što manji 80 m2" pronađeno 679 nekretnina - prosečna cena 3.205 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan, površine 82m2, luksuzno je opremljen (uloženo 40.000 eur u opremanje stana). Nalazi se na četvrtom spratu osmospratne novoizgrađene zgrade u kompleksu "Lastavica". Visoki kvalitet korišćenih materijala za izgradnju obezbeđuju "B" kategoriju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen, potpuno neuseljavan stan koji se nalazi u novoj zgradi (2024) sa video nadzorom i obezbedenjem 24/7. Stan je prostran, pun dnevnog svetla, juzno....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 82m na Zlatiboru naselje "Tajna" Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Naselje Tajna Kvadratura: 82m2 Broj soba: 3 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Dodatne informacije Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130704, IV/VI, lift, terasa. *LUX TELEP NOVI* 82 m2, 2 spavace sobe, 2 terase. LIFT. Grejanje: GAS, prema utrosku. Stan za porodicu koja trazi mir, komfor i kvalitetnu lokaciju, ali i dobru povezanost sa Limanima i Centrom Novog Sada. Stan sa pogledom na Frusku goru.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan površine 82m2 koji je renoviran i opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom koji su uključeni u cenu.Detalji stana: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom Odvojena kuhinja Dve prostrane spavaće sobe Kupatilo Hodnik Prostrana terasa (deo terase je van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.830 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je opremljen svim sadržajima za moderan način života, u prizemlju se nalaze mnogobrojni kafići, restorani, teretana, marketi, kao i sadržaji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u prestižnom kompleksu Lastavica nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza, sigurnosti i prirodne lepote. Smešten u blizini reke, ovaj stan pruža miran i opuštajući ambijent, idealan za sve koji žele uživati u prirodi, a opet biti u neposrednoj blizini urbanog života. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 246.000 €, 82,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grbavica / Liman 3, trosoban stan, 82 m² uknjiženih (oko 87 m² u prirodi). Na odličnoj i traženoj lokaciji, u blizini Limanske pijace, Promenade, BIG-a, Merkatora, parkova i Doma zdravlja, u ponudi je lepo organizovan, komforan i kompletno opremljen stan. Po ulasku u stan dolazi se....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan u zgradi iz 2019. godine nalazi se usamom centru Stare Pazove, na jednoj od najboljih lokacija.U neposrednoj blizinistana se nalaze Opštinska uprava Stara Pazova, MUP, banke, pošta, škole, kafići, kao i ostali brojni komercijalni sadržaji. Stan je svetao, luksuzno opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na prodaju- Bulevar oslobođenja, Novi Sad. LUKSUZAN POSLOVNI PROSTOR – BULEVAR OSLOBOĐENJA (76m² / 82m²) Prodaje se vrhunski opremljen, dvoetažni poslovni prostor na prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Prostor je idealan za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130704, IV/VI, lift, terasa. *LUX TELEP NOVI* 82 m2, 2 spavaće sobe, 2 terase. LIFT. Grejanje: GAS, prema utrošku. Stan za porodicu koja trazi mir, komfor i kvalitetnu lokaciju, ali i dobru povezanost sa Limanima i Centrom Novog Sada. Stan sa pogledom na Frušku goru.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odlican trosoban stan, površine 82m2, luksuzno opremljen . Poseduje dve spavace sobu, dnevnu sobu sa kuhinjom, dva kupatila, terasu..Centralno grejanje i topla voda po potrošnji, aluminijumska stolarija , granitna italijanska keramika, multi split inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.200 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji – Lekino brdo, Voždovac. U ponudi je luksuzan trosoban stan površine 82m², smešten na 2. spratu manje, kvalitetne zgrade novogradnje (2020. godina) sa ukupno 12 stanova. Stan je izuzetno svetao, komforan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux smart stan u novogradnji, projektovan i opremljen tako da zadovolji i najviše standarde modernog života. Glavne karakteristike: - Smart sistem - kompletna kontrola putem aplikacije: struja, voda, rasveta, roletne, klima i bojler - Enterijer vrhunskog kvaliteta: spušten plafon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 385.000 €, 82,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux uknjižen 3.0 sa fantastičnim pogledom Predstavljamo vam trosoban stan sa fantasticnim pogledom na reku u zgradi koja je uknjižena što je retkost u kompleksu Beograd na vodi tako da je dostupan i za kreditne kupce sto je dodatna prednost ovog stana. Stanu pripadaju dva garažna....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 219.500 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kelebija, kuća sa potkrovljem, veoma lep bazen, veštačka trava, lux. Prodaje se kompletno namešteno. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064206 - Prodaje se prelep, trosoban stan na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten vrhunskim, kvalitetnim nameštajem radjenim po meri. Enterijer uradjen luksuzno, sa ukusom i stilom, da zadovolji i najzahtevnije klijente. Dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 266.500 €, 82,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlicnu priliku na odlicnoj lokaciji-lux zgrada u izgradnji sa malim brojem stanova(svega cetiri)! Prostor za život sa stilom. Tri komforne spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Uživajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Sajam kompleks, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lux trosoban stan na prodaju kod Sajma-Branka Bajića ulica, Novi Sad. Uknjižen trosoban stan na 82m2. Papiri su uredni. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je luksuzno opremljen. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 266.700 €, 82,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen penthaus na izuzetnoj lokaciji, u mirnom okruženju nadomak pozorišta. Prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu pruža mnogo prirodnog svetla i udobnosti za svakodnevni boravak i uživanje. Stan poseduje tri spavaće sobe i odvojenu, funkcionalnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 449.000 €, 82,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa garantovanim pogledom na reku – Beograd na vodi Na prodaju luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa 16 spratova i raspolaže dvema prostranim spavaćim sobama, velikom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.900 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Karaburma, Dunavske terase, Vojvode Micka Krstića, troiposoban, luksuzan stan. Uknjižen je na 82m2 (merno 84m2), na šestom sptatu od sedam u zgradi iz 2017-te godine, sa liftom i interfonom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, gostinskog toaleta,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 PRODAJE SE KUĆA 82m NA ZLATIBORU! u naselju " Tajna" Spratna lux kuća od 82m u prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, na spratu je još jedna spavaća soba, kupatilo i galerija. Kuća ima svoje parking mesto. Kuća se prodaje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX trosoban namešten stan u perfektno zidanoj zgradi sa vrhunskom opremom. Zgrada je na traženoj lokaciji, sa parkingom okolo i zelenilom, marketima, restoranima Stan je bez ikakvog ulaganja, oprema stana je jako kvalitetna i moderna, tarket u dnevnom boravku i sobama, keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 420.000 €, 83,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu BW Vista – Beograd na vodi BW Vista je stambena zgrada sa 23 sprata , završena u 2019. godini . Smeštena je u drugom redu uz Sava Promenadu , u neposrednoj blizini Savskog parka , tržnog centra Galerija , hotela The St. Regis U ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet, klima, useljiv po dogovoru, uknjizen na 83 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2017. godine. Luksuzan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan stan na Čuburi, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na petom spratu moderne novije gradnje Beo Marketa, koji se odlikuje vrhunskim kvalitetom gradnje i opreme. Strukturu stana čini prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča centar 3, po strukturi 3.0 ukupne površine 83 m2 Ne useljivan Lux opremljen,prodaje se namešten,sve novo.dva mokra čvora,dve terase.Ima lift.U svim sobama postavljene inventer klime Daikin.Kuhinja medijapan sa ugradnom tehnikom marke Bosch.Španska i Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 495.000 €, 83,00 m2 cca 5960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hercegovačka, 23/23, cg,-Ugovorna povešina stana 82,19m2. Prodaje se luksuzan trosoban stan u zgradi Arkadia, u kompleksu Beograd na vodi. Zgrada Arkadia poseduje obezbeđenje, video nadzor i recepciju. Stan se izdaje sa zakupcima, kupac ima obavezu da prihvati jednogodisnji ugovor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 457)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>