• GoHome Professional
lift zadnjih 14 dana 1.sprat do 220000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 14 dana 1.sprat do 220000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 14 dana 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2

  • Za upit "lift zadnjih 14 dana 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 3.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 99.902 €, 45,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift zadnjih 14 dana 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2'
181.560 €
76.481 €
99.902 €
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Hram, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i Kalenic pijace.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvorno 1.5 stan na prvom spratu u zgradi iz 1984.godine. Meandri. Lift, CG, topla voda, podrum. Blizina marketa, pošte, škole i autobusa. Istočna strana, pogled na park. Površina stana: 49m2-korisne površine i lođa 7m2. Prilaz za invalide. Uknjižen i useljiv. Kupac plaća agencijsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.842 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 66 m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>