• GoHome Professional
lift podrum zadnjih 14 dana do 270000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum zadnjih 14 dana do 270000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum zadnjih 14 dana do 270000 eura

  • Za upit "lift podrum zadnjih 14 dana do 270000 eura" pronađeno 87 nekretnina - prosečna cena 3.327 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 250.000 €, 45,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan površine 45m², na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Palate pravde. Glavne karakteristike: Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift podrum zadnjih 14 dana do 270000 eura'
230.000 €
230.000 €
225.000 €
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��umatova��ka, 1/4, ta-Stvarna povr��ina-64m2 , ugovorna povr��ina-64.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ��umatova��koj ulici, u mirnom i lepom delu Vra��ara. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U staju je TA grejanje, ugra��ema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između Palilulske pijace i Jevremovca (Botaničke bašte), na pet minuta od Trga Nikole Pašića i Tašmajdana. S obzirom na to da se nalazi u užem gradskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 250.000 €, 45,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine 45m², na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Palate pravde. Glavne karakteristike: Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Matice srpske Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 3, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’ Novog Beograda je planski građen 60ih godina prošlog veka, kada je urbanizam služio potrebama čoveka, a ne investitora, pa je urbanistički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 59,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan sa potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Merkator. U prepoznatljivoj zgradi od crvene fasadne cigle, građenoj osamdesetih godina, prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa prostranom terasom od 6 m², smešten na 6. spratu od 9. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 218.000 €, 36,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Hilandarska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 61 m², od čega je 57 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prvomajska, 5/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-58m2 , ugovorna povr��ina-58.00m2, PRILIKA - Adaptibilan stan sa dve terase - Prvomajska U ponudi odli��an, funkcionalan dvosoban stan adaptibilan u 2.5, na tra��enoj lokaciji pocetak Prvomajske ulice. Stan ima idealan raspored sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim grejanjem. Svuda u stanu postavljena PVC stolarija, i zamenjena ulazna vrata. Poseduje pripadajući podrum. Južno je orijentisan i izrazito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.920 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan, trosoban stan u Bulevaru kralja Aleksandra. Smešten je u novoj zgradi sa liftom, na petom spratu od ukupno osam spratova. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Profesorske kolonije u mirnoj ulici u urednoj zgradi, bez lifta, okruženoj zelenilom nalazi se stan na dva nivoa. Uknjižen na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran. Veoma svetao. Zapadno orijentisan. Prvi nivo: soba, kuhinja, kupatilo. Drugi nivo: dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....