• GoHome Professional
lift podrum porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum porasla cena

  • Za upit "lift podrum porasla cena" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 3.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift podrum porasla cena'
165.000 €
242.100 €
500.000 €
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 265.000 €
19.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu – Wellport. Zgrada se nalazi u veoma lepom i mirnom delu Novog Beograda, u prestižnom kondominijumu Wellport, u neposrednoj blizini kompleksa West 65 i Airport City-ja. Stan je nov, luksuzno opremljen....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 216.550 € na 282.688 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 282.688 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 162.500 €
11.10.2024 - 177.552 €
01.12.2024 - 180.840 €
31.08.2025 - 216.550 €
22.03.2026 - 282.688 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.0, 88m2 (terasa), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 569.990 €
10.10.2025 - 569.000 €
19.12.2025 - 499.990 €
18.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
16.02.2026 - 510.000 €
09.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi četvorosobni luksuzni penthouse na dvanaestom spratu, poslednji u novoj i kvalitetno građenoj zgradi sa savremenom opremom i sigurnosnim....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 149.000 €
23.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2023 - 268.000 €
25.01.2024 - 265.000 €
28.03.2024 - 264.000 €
04.04.2024 - 284.000 €
05.09.2024 - 268.000 €
15.05.2025 - 288.000 €
31.07.2025 - 284.000 €
06.11.2025 - 294.000 €
19.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2023.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 265.000 € na 365.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 140.000 €
02.07.2024 - 250.000 €
25.03.2025 - 253.000 €
01.04.2025 - 263.000 €
08.04.2025 - 255.000 €
12.08.2025 - 260.000 €
02.12.2025 - 265.000 €
20.01.2026 - 99.999 €
23.01.2026 - 265.000 €
27.02.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 115.000 €
31.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Porodice Trajković Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 84,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 164.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 164.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Cvijićeva Sprat: 5 Spratnost: 9 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 359.000 € na 379.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 379.000 €, 100,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 359.000 €
13.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je trosoban stan renoviran pre nekoliko godina. Mirno okruženje u Kronštatskoj ulici prepunoj zelenih površina pruža ugodan boravak u prirodi. Funkcionalan i trostrano orijentisan pruža poseban užitak u njemu. Tri terase(ukupno 14m2) pružaju se duž celog stana i nisu ušle....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odlicnoj lokaciji , blizina skole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 288.000 €
17.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odlican dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom i video....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 284.000 €
28.11.2025 - 288.000 €
15.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odličan dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2021 - 75.000 €
18.01.2022 - 68.000 €
18.01.2022 - 80.000 €
25.03.2022 - 85.000 €
05.06.2022 - 90.000 €
11.09.2022 - 105.000 €
06.01.2023 - 125.000 €
20.09.2024 - 130.000 €
05.10.2025 - 160.000 €
29.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2021.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>