• GoHome Professional
lift podrum do 2800 eura/m2 barem 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • lift podrum do 2800 eura/m2 barem 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum do 2800 eura/m2 barem 80 m2

  • Za upit "lift podrum do 2800 eura/m2 barem 80 m2" pronađeno 820 nekretnina - prosečna cena 2.332 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda za komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je strukturnog rasporeda, izuzetno adaptibilan za dobijanje još jedne stambene jedinice. Uknjižen je na 102m² i predstavlja idealno rešenje za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 309.000 €, 102,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544530-Predstavljamo vam komforan troiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 206.000 €, 102,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u blizini Saborne crkve, ukupne površine 102 m2 (grejna površina je 90 m2 + terasa 12 m2). Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 102,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje. https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/551504 064 8222181 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je rasporeda, lako deljiv na 2 stambene jedinice. Uknjižen je na 102m², mereno ima više. Odlično rešenje za višečlanu porodicu. Odlična lokacija, u blizini starog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 294.200 €, 102,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada.Snižena cena i dobra prilika za investiranje. Trosoban salonski stan sa dva ulaza (mogućnost podele na dva stana). Idealna lokacija, nadomak pešačke zone, Sinagoge, Srpskog narodnog pozorišta Ovaj lep salonski stan funkcionalnog rasporeda (u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 173.000 €, 103,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen opremljen četvorosoban stan modernog enterijera površine 103 m², lociran u centru grada. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, terase i hodnika. Karakteristike stana: Cena: 173.000 EUR Površina: 103m² (98....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 305.000 €, 103,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude perfektan petosoban dupleks, trostrano orijentisan, funkcionalan, svetao, u odličnom stanju, na sjajnom mestu, u ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu u Golf naselju. Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 103m² korisnog prostora (mereno ima i više),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 103,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stevana Opačića, V+VI sprat, lift, terasa, kvalitetan stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, svetao, bez ulaganja, dva mokra čvora, kamin, ima pripadajući podrum, dobra lokacija i infrastruktura, miran kraj, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 3.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Čukarica-Žarkovo, , Trgovačka, 103m2, 270000 eur Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 297.050 €, 103,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan idealnog rasporeda! Nalazi se u strogom centru Novog Sada, i to u zgradi novije zgradnje. Postoji mogućnost dogovora oko nameštaja, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Pozvati nas za više informacija. 514486 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.060 €, 103,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam savršenu porodičnu nekretinu na premium lokaciji, Grbavica! Nekretnina ovog rasporeda nalazi se retko u ponudi, kako zbog lokacije, tako i zbog rasporeda koji pruža pristup svim prostorijama iz hodnika, što stvara harmoničnu atmosferu za rezidente ovakve nekretnine,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu koja se ne propušta! Zgrada na lepoj poziciji, okružena zelenilom, čista i održavana uz uvek slobodan parking oko nje. Stan sa izuzetnim rasporedom, južne orjentacije i bez ulaganja. Sa velike lođe se pruža izuzetan pogled. Zaista retko u ponudi!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja,hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom koja sse nalazi u centralnom delu stana, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i 2 terase.U stanu je PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican komforan stan sa pdv.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen duplex u zgradi odličnog kvaliteta. Sam stan je idealnog rasporeda. Na donjoj etaži je dnevni baravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i kupatilo. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i kupatilo. U ceni su uračunati kuhinjski elementi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO PRELEP DVOIPOSOBAN STAN KOMPLETNO RENOVIRAN I SREĐEN NA NOVOM NASELJU U MIRNOJ ULICI USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban stan na Novom naselju,ulica Bate Brkića,pored Osnovna škola i obdanište,oko zgrade dosta zelenila i parkinga,više linija gradskog prevoza . . . stan je renoviran,ima odvijenu kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,dve spavaće sobe, kupatilo,WC,veliku terasu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u održavanoj zgradi sa liftom u zgradi iz 2002. godine. Dvostrano orijentisan sa velikom terasom. U blizini 2 osnovne škole, vrtić, autobusko stajalište. Prostorije: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, hodnik, toalet, terasa i odvojen spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4. Stan se nalazi na svega par minuta od škole, vrtića, Dunava. U okruženju se nalazi igralište, košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 221.450 €, 76,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana-Liman 3- Trosobna strktura Prodajemo stan na Limanu III u ulici Narodnog fronta, kompletno je renoviran pre dve godine, promenjene su instalacije, unutrašanja i spoljašnja stolarija, kupatilo kao i wc, podovi. Dnevna zona- veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 616)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>