• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 Oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 Oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 173.040 €, 70,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.indomio.rs

Kvalitetna nekrtenina na fenomenalnoj lokaciji. Klasičan trosoban stan, odličnog rasporeda sa odvojenom kuhinjom i špajzom .Dvostrano orijentisan sa puno svetla, delimično renoviran. Dva lifta, biciklana, podrum u lepo održavanom ulazu. Dovoljno parking mesta oko zgrade. Neposredna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan troiposoban stan od 70 m2 na Limanu dva. Stan je uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,tri spavaće sobe, hodnika i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 238.900 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan sa prelepim rasporedom prostorija koji nudi mnogobrojne mogućnosti preuređenja po Vašim željama. Zgrada ima lift. Vama pripada i podrum od 16m. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji u Ustaničkoj Ulici blizu parka Šumice. Mikrolokacija je takva da Vam nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 229.900 €
02.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 246.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum barem 70 m2 (2377)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>