• GoHome Professional
lift najnovije podrum pala cena 80 m2 do 380000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum pala cena 80 m2 do 380000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum pala cena 80 m2 do 380000 eura

  • Za upit "lift najnovije podrum pala cena 80 m2 do 380000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 410.000 €
03.04.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 399.000 € na 385.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 399.000 €
29.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 350.000 € na 342.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 342.000 €, 76,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 350.000 €
13.02.2026 - 342.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran pre 10 godina, uknjizen na 72 m2, podrum, starogradnja. Na donjem Dorcolu, u mirnom i tihom kraju, u zgradi okruzenoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 350.000 € na 342.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 342.000 €, 76,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 350.000 €
13.02.2026 - 342.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva Sprat: 4 Spratnost: 10 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 239.000 € na 235.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum pala cena 80 m2 do 380000 eura (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>