• GoHome Professional
lift najnovije podrum do 320000 eura što manji 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum do 320000 eura što manji 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum do 320000 eura što manji 60 m2

  • Za upit "lift najnovije podrum do 320000 eura što manji 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 55 m2, podrum, stara gradnja. Odlican dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, sa otvorenim pogledom na reku. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola na 52. 23m2, merena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, lako adaptibilan u 3.0, cg, 1/5, lift, podrum, terasa. U ponudi imamo dvosoban stan koji može da se adaptira u trosoban. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijskim delom, prostrane spavaće sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu Vračara, u održavanoj vojnoj zgradi. Dvostrano je orijentisan, veoma sunčan i svetao. Funkcionalnog je rasporeda - iz predsoblja se ulazi u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 225.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
05.12.2025 - 225.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u samom srcu Beograda. Nalazi se u ulici Maršala Birjuzova. Svetao, funkcionalan, lepog rasporeda, dvostrano orijentisan. Stan se nalazi na 4.spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 55,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen bez kvadrature. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum do 320000 eura što manji 60 m2 (736)
  • lift najnovije podrum do 320000 eura što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>