• GoHome Professional
lift najnovije podrum do 2500 eura/m2 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum do 2500 eura/m2 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum do 2500 eura/m2 50 m2

  • Za upit "lift najnovije podrum do 2500 eura/m2 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan ukupne površine 49m2, koji uključuje veliku lođu od 6m2 i podrum od 9m2, u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane stambene zgrade iz 1974. godine, u najlepšem i najzelenijem delu....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lođa + 9m2 zaseban ozidan podrum.Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 49,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 53m2 .. 53m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Braće Jerković 1. 0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u zgradi okruženoj zelenilom i parkovima, a u blizini prodavnica, škole, vrtića i autobuskih stajališta. Stan se nalazi u prizemlju, prozori....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 140.000 € na 125.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 140.000 €
16.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo lepom kraju Karaburme, u ulici Marijane Gregoran. Stan je površine 50m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i bez lifta. Po strukturi stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 63.300 €, 50,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu, u potkrovlju zgrade koja nema lift, u samom centru mesta.Pored zgrade je nova zelena pijaca sa trgom i nizom trgovinskih objekata (maxi, buregdžinica). U neposrednoj blizini su univer, apoteka, ambulanta, manastir Ravanica i niz uslužnih objekata. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna nekretnina na odličnoj lokaciji u centru Novog Naselja. Okružena zgrada sa parkingom i zelenilom. Normalna etaža, zgrada sa dva lifta. Zajedničke prostorije(vešeraj) na spratu ,ostava u potkrovlju. Stan se prodaje polunamešten. Dobro održavan bez veći ulaganja. Dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Detelinari,uknjižen na 50m2 a u prirodi ima više kvadrata. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini škole. Zgrada je održavana i poseduje lift. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Lift, Podrum, ostava.