• GoHome Professional
lift najnovije podrum 80 m2 do 220000 eura što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum 80 m2 do 220000 eura što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum 80 m2 do 220000 eura što jeftiniji

  • Za upit "lift najnovije podrum 80 m2 do 220000 eura što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u naselju Medaković 3 na 8. spratu ukupne površine 77 m2 (66m2 grejna površina + 11 m2 lođe). Dvostrano orijentisan, svetao, uvučen od glavne ulice i izolovan od buke. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa 2 lifta, u neposrednoj blizini linija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.000 €, 84,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Želimo da Vam ponudimo lep stan u soliteru na Vidikovcu koji se nalazi preko puta OŠ "Branko Ćopić". Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Vidikovca. Sastoji se od:velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, dva kupatila, kuhinje i trpezarije. Stan poseduje podrum i zajedničku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasnik 1/1. - Uknjižen stan. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Nalazi se u samom centru Loznice. - Trg Jovana Cvijića. - Četvrti (poslednji sprat). - Zgrada nema lift. - Kosine jedino ima dnevni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum 80 m2 do 220000 eura što jeftiniji (405)
  • lift najnovije podrum do 220000 eura što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>