• GoHome Professional
lift najnovije podrum što manji do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum što manji do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum što manji do 2600 eura/m2

  • Za upit "lift najnovije podrum što manji do 2600 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac – Susedgradska 121m2 Prodaje se porodičan, funkcionalan i izuzetno komforan troiposoban duplex u jednom od najlepših delova naselja Vidikovac. Nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, okružen zelenilom i parkovima, u zgradi od fasadne cigle koja je odlično održavana.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije podrum što manji do 2600 eura/m2 (37)
  • lift podrum što manji do 2600 eura/m2 (1772)
  • lift najnovije što manji do 2600 eura/m2 (52)
  • lift najnovije podrum što manji (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>