• GoHome Professional
lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 280000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 280000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 280000 eura

  • Za upit "lift najnovije podrum što manji 80 m2 do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 252.247 €, 77,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 77m2 (terasa), 1/10, CG, lift, interfon, KATV, internet, klima, podrum, parking, garaža, video nadzor Osim što važi za jednu od najrazvijenijih gradskih opština u regionu, Novi Beograd je opština sa najviše zelenih površina u Beogradu. Odlična infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2 na jednoj od najvrednijih starogradskih mikrolokacija. Stan je pozicioniran na cetvrtoj od pet etaza(lift do stana), dvostrano orijentisan vecim delom prema ulici i pruza mogucnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam perfektan trosoban stan na Keju, u ulici Dušana Vasiljeva. U ovom delu grada se zaista retko pojavljuju ovakve nekretnine. Zgrada je odlično održavana, rađena u kombinaciji betona i žute fasadne cigle. Ulica je mirna, puna zelenila i oko zgrade ima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan stanu u Bloku 71, Novi Beograd. Stan je površine 73m2 (izmeren je na 82m2) i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji,na petom spratu. Stan je kompletno namešten i useljiv po isplati.Pažljivo odabaran nameštaj i savršenim rasporedom prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban, dupleks kod Zvezdara teatra! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 73m2 Struktura: dupleks koji u svojoj strukturi ima: - predsoblje - dnevni boravak - kuhinja - trpezarija - tri spavaće sobe - kupatilo Opis: Renoviran i sređen dupleks....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum što manji 80 m2 do 280000 eura (544)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>