• GoHome Professional
lift najnovije do 2700 eura/m2 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift najnovije do 2700 eura/m2 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift najnovije do 2700 eura/m2 60 m2

  • Za upit "lift najnovije do 2700 eura/m2 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 128.611 €, 60,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.350 €, 60,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2. 5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom je spratu, zgrada ima lift. Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ALEKSINAC, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
04.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dvosobnog stana u centru Aleksinca na drugom stratu,zgrada bez lifta. Očuvan stan,brzo useljiv,odlicna lokacija,sam centar grada. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 2700 eura/m2 60 m2 (3843)
  • lift najnovije 60 m2 (1)
  • lift najnovije do 2700 eura/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>