• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena najnovije do 360000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena najnovije do 360000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena najnovije do 360000 eura što manji do 3000 eura/m2

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena najnovije do 360000 eura što manji do 3000 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.850 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 63.800 € na 61.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 63.800 €
13.05.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 109.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 109.900 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
29.03.2026 - 115.000 €
13.05.2026 - 109.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića; 60m2 mereno (40m2 uknjiženo)+terasa, 2.0, 4./4, cg, topla voda, interfon, internet; Izuzetno šarmantan, svetao dvosoban stan sa velikom terasom, a u urednoj zgradi bez lifta okruženoj zelenilom; Za sve dodatne informacije obratite se na broj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 60 m2 pala cena najnovije do 360000 eura što manji do 3000 eura/m2'
71.000 €
135.000 €
140.000 €
 
-8%

Promena cene sa 182.000 € na 167.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 167.000 €, 51,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>