• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura uknjižen Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura uknjižen Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 44,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 175.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na odičnoj lokaciji u ulici Gundulićev venac. Stan je odličan i za poslovni prostor pošto ima dve podjednako velike sobe i pored toga kupatilo, kuhinju i hodnik. Stan je uknjižen i bez tereta, polusuteren u zgradi od 5 spratova. Stan ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura uknjižen zadnjih 7 dana'
164.000 €
147.000 €
147.000 €
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 129.700 €
15.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlicna gradnja. Grejanje: GAS. Moze kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 129.700 €
13.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. CARA DUŠANA, 36 m2, namešten, uknjižen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlična gradnja. Grejanje: GAS. Može kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.000 € na 125.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troskovi rezija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se iskljucivo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>