• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura Zadnjih 14 dana uknjižen do 3100 eura/m2

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura zadnjih 14 dana uknjižen do 3100 eura/m2" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.533 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan, svetao , istočno orjentisan. Od prostorija poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom sa izlaskom na lođu, renovirano kupatilo i zaseban toalet . Nijedna prostorija nije prolazna. Zgrada ima dva lifta. Stan ima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 215.000 €
13.03.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Uredna, održavana zgrada sa dva renovirana lifta. Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan, istočno orijentisan. Panoramski pogled. Mogućnost adaptacije u 3.5. Uknjižen na prodavca, bez tereta i zabeležbi. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Postoji mogućnost kupovine garaže.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 60 m2 pala cena do 360000 eura zadnjih 14 dana uknjižen do 3100 eura/m2'
119.900 €
119.900 €
112.000 €
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 175.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na odičnoj lokaciji u ulici Gundulićev venac. Stan je odličan i za poslovni prostor pošto ima dve podjednako velike sobe i pored toga kupatilo, kuhinju i hodnik. Stan je uknjižen i bez tereta, polusuteren u zgradi od 5 spratova. Stan ima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 215.000 €
23.02.2026 - 199.000 €
25.02.2026 - 215.000 €
18.03.2026 - 205.000 €
04.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji i teretni, stan ima pripadajući....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 145.000 €
15.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m² u ulici Pariske komune. Stan je na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat. Postavljena PVC stolarija, zamenjene sve vodovodne, kanalizacione....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medaković 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 151.500 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 151.500 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju (visina prvog sprata) u naselju Medakovic 3, u blizini okretnice trolejbusa 29 i autobusa 18. U stanu je stavljen nov parket, plocice,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 49 m2 (kao dva lokala od 16 m2 i 33 m2), parking mesto, starogradnja. U ponudi je poslovni prostor sa izlogom u Kumodraskoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 189.000 €
26.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 69.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.900 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 75.000 €
29.06.2025 - 72.000 €
08.05.2026 - 69.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan uknjižen 1.5 stan na Zlatiboru, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, savremenog open space prostora sa dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe sa izlazom na sopstvenu terasu i kupatila. Grejanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troskovi rezija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se iskljucivo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 116.000 €
17.04.2026 - 112.000 €
08.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIŽEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troškovi režija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se isključivo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>