• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena što veći centralno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena što veći centralno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena što veći centralno grejanje Najnovije

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena što veći centralno grejanje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 215.000 €
24.02.2026 - 199.000 €
27.02.2026 - 215.000 €
17.03.2026 - 205.000 €
05.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Jurija Gagarina Sprat: 18 Spratnost: 19 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa ukupno četiri sprata, bez lifta. Dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 290.000 €
28.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 63m2, 3.0, IV/V, cg, klima, internet, lift, interfon, 2 terase, garaža U našoj ponudi, izuzetan stan u novogradnji na Vračaru, nadomak Južnog bulevara. Uknjižen, 63m2, trosobne strukture na 4 spratu od ukupno 5. Zgrada poseduje interfon, video nadzor i lift. Centralno grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 235.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 240.000 €
17.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Otona Župančiča Sprat: 8 Spratnost: 9 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 330.000 €
17.03.2026 - 313.000 €
07.04.2026 - 296.000 €
17.04.2026 - 290.000 €
28.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Jelene Ćetković Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikodima Milaša Sprat: 3 Spratnost: 13 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 60 m2 pala cena što veći centralno grejanje (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>