Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "lift do 60 m2 pala cena što veći zadnjih 7 dana centralno grejanje" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 4.500 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 205.000 € na 198.000 €
dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €
23.04.2026.,
www.nadjinekretnine.com
- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....