• GoHome Professional
lift do 60 m2 2.sprat pala cena do 340000 eura Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 2.sprat pala cena do 340000 eura Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 2.sprat pala cena do 340000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift do 60 m2 2.sprat pala cena do 340000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 143.400 € na 140.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 143.400 €
25.03.2026 - 140.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127813, II/V, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Bulevaru Cara Lazara, drugi sprat sa liftom. Pogled na Frušku goru. U blizini su škola, obdanište, marketi, dom zdravlja i slično. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 150.000 €
07.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo funkcionalan manji stan u samom gradskom jezgru. U pitanju je zavučena, mala ulica, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i Kneza Miloša. Trospratna zgrada starije gradnje, održavana, bez lifta. Stan se nalazi na drugom spratu, iznad se nalazi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 148.500 € na 140.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 140.000 €, 36,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 148.500 €
13.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, funkcionalan jednosoban stan površine 36 m2, koji se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda - Vračar, Čubura. Sprat: 2. sprat (bez lifta) Struktura: ulazni antre, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevno-spavaća soba Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 131.000 € na 126.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 131.000 €
01.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj ulici, na lokaciji koja je mirna, trazena i prijatna za svakodnevni zivot. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i kvalitetno gradjene zgrade,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 131.000 € na 126.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 134.350 €
04.02.2026 - 131.000 €
01.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj ulici, na lokaciji koja je mirna, tražena i prijatna za svakodnevni život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i kvalitetno građene zgrade,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.087 € na 125.957 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 125.957 €, 43,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.087 €
13.03.2026 - 125.957 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.21m². Dvorišno orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 60 m2 2.sprat pala cena do 340000 eura (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>