• GoHome Professional
lift do 260000 eura uknjižen porasla cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 260000 eura uknjižen porasla cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 260000 eura uknjižen porasla cena zadnjih 14 dana 50 m2 do 3900 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "lift do 260000 eura uknjižen porasla cena zadnjih 14 dana 50 m2 do 3900 eura/m2 što skuplji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 3.517 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 193.800 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 193.800 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja, Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se stan pilunamesten ili namesten. Stan je u novoj zgradi sa liftom, ima 54kvm, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 260000 eura uknjižen porasla cena zadnjih 14 dana 50 m2 do 3900 eura/m2 što skuplji'
180.000 €
180.000 €
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 180.000 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 170.000 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji na Labudovom brdu, u naselju Žuti plato. Stan se nalazi na 15. spratu od 15, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Lift ide do 12. sprata. Stan je uknjižen na 50 m², a dodatnu vrednost daje prelepa, funkcionalno iskorišćena galerija od 28 m²,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 170.000 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>