• GoHome Professional
lift do 260000 eura uknjižen porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 260000 eura uknjižen porasla cena što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 260000 eura uknjižen porasla cena što manji 40 m2 Najnovije

  • Za upit "lift do 260000 eura uknjižen porasla cena što manji 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 117.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125166, II/IV, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. HITNO!!!Prodaje se nov, useljiv dvosoban stan od 43,3m2 u Mornarskoj ulici na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila, terase i hodnika. Uz stan se moze kupiti i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 260000 eura uknjižen porasla cena što manji 40 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>