• GoHome Professional
lift do 250000 eura uknjižen porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 250000 eura uknjižen porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 250000 eura uknjižen porasla cena što veći barem 40 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift do 250000 eura uknjižen porasla cena što veći barem 40 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 150.000 €
26.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – poslovni prostor površine 230m2. Prodaje se ceo sprat u poslovnoj zgradi u centru grada, pešačka zona u neposrednoj blizini gradske kuće. Zgrada je poslovna, ima 8 spratova i lift. Poslovnom prostoru je potrebno renoviranje i ulaganje, od podova, plafona, unutrašnje stolarije,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 250.000 € na 260.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 260.000 €, 99,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 250.000 €
18.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, 99m2, I/V, CG, lođa, terasa, lift, 2 mokra čvora. Odličan, funkcionalan 4.0 stan orijentisan ka parku sa mnogo zelenih površina bezbednih za decu, šetnju i rekreaciju. Osim zelenila i prirode prednost ovog stana je i dobar raspored idealan za višečlanu porodicu. Zgrada....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 250000 eura uknjižen porasla cena što veći barem 40 m2 (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>