• GoHome Professional
lift do 250000 eura najnovije što jeftiniji uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 250000 eura najnovije što jeftiniji uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 250000 eura najnovije što jeftiniji uknjižen porasla cena

  • Za upit "lift do 250000 eura najnovije što jeftiniji uknjižen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 70.000 € na 74.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 74.000 €, 26,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
10.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na malu terasu od 2m2, odvojene kuhinje i kupatila sa krovnim prozorima.Stan je dvorišno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 80.000 €
19.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.000 € na 97.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, OBRENOVAC, 97.000 €, 63,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 88.000 €
05.12.2025 - 85.000 €
20.03.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan strukture 2.5, površine 63m2,spratnosti 2/3,lift, novogradnja, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa,cg, interfon, video nadzor, lux, uknjižen, moderna gradnja sa svim sadržajima, mogućnost plaćanja u celosti po ceni od 1550 eur/m2,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 250000 eura što jeftiniji uknjižen porasla cena (146)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>