• GoHome Professional
lift do 230000 eura podrum 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 230000 eura podrum 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 230000 eura podrum 50 m2 Najnovije

  • Za upit "lift do 230000 eura podrum 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 159.900 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanija - Pere Segedinca; 50m2, 2.5, 4./4, eg na struju, klima, interfon, internet, podrum; U ponudi je dvostran (jug - zapad), kompletno renoviran dvoiposoban stan (spavaće sobe: veća 12m2, manja 8m2) na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta okružene zelenilom a....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2. 0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 180.000 €
27.03.2026 - 195.000 €
26.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Jurija Gagarina Sprat: 10 Spratnost: 15 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 140.000 € na 125.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 140.000 €
16.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo lepom kraju Karaburme, u ulici Marijane Gregoran. Stan je površine 50m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i bez lifta. Po strukturi stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 180.000 €
24.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 230000 eura podrum 50 m2 (440)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>