• GoHome Professional
lift do 230000 eura podrum 50 m2 što jeftiniji por - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 230000 eura podrum 50 m2 što jeftiniji por - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 230000 eura podrum 50 m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "lift do 230000 eura podrum 50 m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 4.008 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 164.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 164.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Cvijićeva Sprat: 5 Spratnost: 9 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 230000 eura podrum 50 m2 što jeftiniji porasla cena'
165.000 €
238.000 €
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>