• GoHome Professional
lift do 230000 eura podrum što manji 50 m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 230000 eura podrum što manji 50 m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 230000 eura podrum što manji 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift do 230000 eura podrum što manji 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 131.325 €, 46,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan na Podbari. Nalazi se na prvom spratu u održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje, koja poseduje lift. Dvoiposoban po strukturi, površine 46 m2, stan ima jako lep i odlično organizovan raspored prostorija: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak koji je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na novom naselju u ulici Braće Dronjak 16. Prodaje se namešten. Zgrada ima lift i centralno grejanje i ima terasu. 46 kvadrata. 0637857387 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.200 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjizen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozracan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj ulici,blizu Keja. Stan je renoviran i opremljen svim potrebnim aparatima i namestajem. U blizini stana se nalaze Dunavski park,vrtic,skola,marketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan na visokom prizemlju u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan je u odličnom stanju, nema ulaganja i spreman je za useljenje. Idealno za porodicu ili kao investicija. Blizina svih potrebnih sadržaja, javnog prevoza i školskih ustanova. Za dodatne informacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 230000 eura podrum što manji 50 m2 (440)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.